Zákazníci

"Náš zákazník, náš pán", tak by se dal charakterizovat přístup naší galerie. Naší prioritou je spokojenost zákazníka a proto se snažíme s našimi zákazníky co nejvíce komunikovat a vždy nalézt konkrétní řešení dle jeho požadavků. Ale to jsou všechno pouze slova, přijďte se na vlastní kůži přesvědčit, jak to skutečně s našimi zákazníky myslíme.

Platby platebními kartami

Přijměte prosím naši omluvu za to, že již nepřijímáme platby platebními kartami. Důvodem jsou vysoké transakční poplatky bankám, které činí 3% z prodejní ceny a patří tak k nejvyšším v Evropě.

 

Nehodláme navyšovat prodejní ceny na úkor našich zákazníků.
Děkujeme Vám za pochopení .

(Bez)bariérový přístup

Od absolutní "bezbariérovosti" dělí galerii jeden schod z ulice.

Parkování

Byť se galerie nachází v samém centru města, je možné pohodlně zaparkovat pár metrů od galerie v ulici Sladkovského. Vzdálenejší možností je zaparkovat v nákupním centru AFI Palác.

Prodej na splátky

Jsme si vědomi skutečnosti, že nákup vytouženého uměleckého díla není vždy pro zákazníky finančně dostupný a proto nabízíme prodej na splátky tzv. po našem.

Zákazník má možnost si zakoupit vybrané dílo na splátky bez navýšení ceny. Vybrané dílo zákazníkovi po podpisu smlouvy (smlouvu o splátkách naleznete ke stažení pod textem) rezervujeme do konce stávajícího kalendářního roku. V průběhu této doby zákazník postupně splácí cenu díla. Výše splátek záleží pouze na zákazníkovi. Po doplacení celé prodejní ceny je zákazníkovi dílo předáno.

Dárkový certifikát

Nevíte si rady s pořízením dárku pro své nejbližší a chcete skutečně originálně překvapit? Darujte náš dárkový certifikát.

Hodnotu certifikátu si zvolíte dle vlastního uvážení. Nicméně i my máme nějaké omezení a tím je minimální výše hodnoty certifikátu, která činí 500,- Kč. Horní hranice není omezena. Platnost certifikátu činí 3 měsíce od data zakoupení. Po dohodě je možné i platnost prodloužit dle požadavku zákazníka.

Certifikát originálu

Vystavíme Vám certifikát, kterým garantujeme, že námi prodaný obraz je originál.

Znalecký posudek

Zprostředkujeme zpracování odborného znaleckého posudku Vašeho umeckého díla.

Pořádání výstav a vernisáží

Galerie pořádá autorské výstavy a vernisáže. Vernisáž je moderována známou osobností z kulturního, nebo politického spektra, je doplněna hudebním doprovodem a lehkým občerstvením.

Rámování a paspartování

Zajistíme rámování a paspartování zakoupených volných grafických listů v horizontu jednoho týdne. Zákazník má možnost vybrat si přímo v galerii z bohaté nabídky vzorků paspart a rámů.

ART DECOR | Umělecká díla na míru

Projekt ART DECOR nabízí možnost zákazníkům vybavit interiér originálním dílem na základě svých požadavků, sladění s interiérem a využít možnost odborné konzultace při zařizování zejména moderních interiérů.

A co dodat na závěr? K oboustranné spokojenosti Vám zakoupené dílo rádi vkusně zabalíme. Navíc si u nás nemusíte lámat hlavu s tím, v čem si dílo odnesete. Tašku od nás dostanete zdarma.

 

 

 

 
 
Novinky
Upozorňujeme naše zákazníky na změnu pracovní doby ve všední dny. Galerie bude otevřena od pondělí do pátku v době od 10 hodin do 17 hodin. V sobotu a neděli je zavřeno.
Přijměte prosím naši omluvu za to, že již nepřijímáme platby platebními kartami. Důvodem jsou vysoké transakční poplatky bankám, které činí 3% z prodejní ceny.
Toulavá kamera navštívila Galerii GONG.
 
 • Galerie Gong
 • Galerie Gong
 • Galerie Gong
 • Galerie Gong
 • Galerie Gong
 • Galerie Gong
 • Galerie Gong
 • Galerie Gong
 • Galerie Gong
 • Galerie Gong
 • Galerie Gong
 • Galerie Gong
 • Galerie Gong
 • Galerie Gong
 
   Otevřeno
pondělí - pátek
  10:00 - 17:00
 
Výstavní a prodejní galerietel.: 466 612 526, fax: 466 612 527
originálů a reprodukcímobil: 777 886 776
současného výtvarného uměnígong@igong.cz